اخذ جواز تاسیس در شهرک های صنعتی اطراف کرج

 

اخذ جواز تاسیس در شهرک های صنعتی اطراف کرج

جواز تاسیس : 

با توجه به سند چشم انداز کشور و حمایت از تولید کنندگان داخلی، دولت تسهیلات ویژه ای را در این راستا به تولید کنندگان ارائه می نماید که پرداخت وام های بلند مدت و بدون بهره جهت احداث معادن کارخانجات همراه با جواز تاسیس آن در شهرکهای صنعتی می باشد. ثبت شرکت در کرج با موسسه دیاکو

مزیت های اخذ جواز تاسیس 

بهترین مزیت برای کسانی که موفق به اخذ جواز تاسیس می گردند، واگذاری زمین در شهرک های صنعتی با شرایط مناسب می باشد که بصورت ٣٠ % نقدی و ٧٠ % وام بدون بهره که از طرف وزارت صنایع پرداخت می گردد. نحوه باز پرداخت وام بصورت اقساط ٣٦ ماه و در سررسیدهای ٣ ماه یکبار است که همانطور که بیان شد این وام فاقد هر گونه سود بانکی و کارمزد می باشد.

اما محدودیتی که در اخذ جواز تاسیس وجود دارد محدودیتی است که طبق قانون مصوب در محدوده شعاع ١٢٠ کیلومتری تهران وجود دارد که در این محدوده به غیر از جواز صنایع کانی سلولزی و صنایع غذایی برای صنایع دیگر در این محدوده صادر نمی شود. شهرک های صنعتی اشتهارد و فیروزکوه شامل این قانون نمی شوند.

جواز تاسیس مجوزی است كه پس از احراز شرایط لازم به منظور سرمایه گذاری در انجام فعالیت صنعتی جدید به نام متقاضی از سوی وزارت صنایع و معادن در دو بند (الف و ب) صادر می گردد: 

الف : سرمایه گذاری در رشته فعالیت صنعتی كه در چارچوب اولویت های تعریف شده در اسناد بالا دست نظیر سند راهبرد صنعتی كشور برپایه آمایش سرزمین صورت می گیرد، برطبق ضوابط از حمایت ومشوق های خاص سرمایه گذاری دولت برخوردار می گردد.

ب : سرمایه گذاری در رشته فعالیت صنعتی كه در خارج از چارچوب گزینه الف باشد از مشوق های خاص سرمایه گذاری برخوردار نخواهد گردید. 

تبصره : حمایت ها و مشوق های خاص سرمایه گذاری شامل : 

تسهیلات بانكی (ریالی – ارزی ) ، یارانه زمین در شهرك صنعتی ، معافیت های حقوق ورودی ماشین آلات و یارانه های انرژی ( آب ، برق و گاز ) می باشد. 


سایر مطالب :

آدرس اداره ثبت شرکت ها کرج

اخذ جواز تاسیس از طریق سایت بهین یاب

اخذ جواز صنایع و طرح توجیهی

مراحل صدور جواز تاسيس در کرج

اخذ جواز تاسیس در شهرک های صنعتی اطراف کرج

 


کلیدواژه ها :

ثبت شرکت دیاکو ، اخذ جواز صنعتی در کرج ، اخذ جواز تاسیس در کرج ، تنظیم پرسشنامه صنایع در کرج ، طرح صنعتی در کرج، جواز تاسیس صنایع در کرج، جواز تاسیس و پروانه بهره برداری، پرسشنامه صنایع، جواز تاسیس صنایع، گرفتن جواز تاسیس، جواز واحد های صنعتی، جواز کارخانه، خرید و فروش جواز، مشاوره ، جواز کارگاه ، جواز تاسیس در شهرک های صنعتی ، جواز تاسیس در شهرک صنعتی نظرآباد ، اخذ جواز در شهرک صنعتی نظرآباد ، گرفتن جواز در شهرک صنعتی نظرآباد ، گرفتن جواز در شهرک صنعتی اشتهارد ، اخذ جواز در شهرک صنعتی اشتهارد، موسسه  دیاکو ، جواز تاسیس و پروانه معادن ، جواز تاسیس و پروانه بهره برداری ، پروانه اکتشاف معادن، پروانه بهره برداری کارخانجات، جواز تاسیس و سرمایه گذاری، جواز تاسیس بهره برداری کارخانه ، جواز تاسیس بهره برداری کارخانجات، جواز تاسیس برای تولید کنندگان ، جواز تاسیس تولیدی ، جواز تاسیس برای احداث کارخانه ، جواز تاسیس برای گرفتن تسهیلات صنعتی ، جواز تاسیس و گزارش توجیهی، جواز تاسیس صنایع و معادن ، محدودیت های جواز تاسیس ، جواز تاسیس اشتهارد ، جواز تاسیس فیروزکوه ، جواز تاسیس نظرآباد ، جواز تاسیس در شهرک صنعتی ، جواز تاسیس اشتهارد ، جواز کرج ، استان البرز ، ثبت شرکت در کرج

 

مشتریان ما

• شرکت تولیدی صنعتی دکامـوند ( خدمات :  ثبت تغییرات شرکت )

• شرکت توسعه ارتباطات سانیک ( خدمات : ثبت نام و نشان تجاری )

• شرکت پیـام فنـــاوران پیــشرو  ( خدمات : امور مالیاتی ، دفاتر مالی )

• شرکت پیشرو تراکتور نیرو ( خدمات : ثبت شرکت ، اخذ کد اقتصادی )

• شرکت تولیدی صنعتی رنگ سحـــر  ( خدمات : ثبت برند و لوگو )

• شرکت مارال چرم ( خدمات : ثبت شرکت سهامی خاص در کرج )

• شرکت شکلات قافلانکـوه ( خدمات : ثبت برند و لوگو )

• شرکت آرد سرو سپهر البرز ( خدمات : ثبت شرکت )

• تولید و بازرگانی اجاق باشی  ( خدمات : ثبت لوگو ، برندسازی )

• شرکت فایبر گلاس قرنی ( خدمات : ثبت اختراع ، طرح صنعتی )

• شرکت ماشین سازی پهلوانی ( خدمات : ثبت برند و لوگو )