تاریخچه ثبت شرکت دیاکو

 

در اواخر تابستان سال 1392 بود که فکر راه اندازی یک موسسه خدمات اداری شرکتها به ذهن ام خطور کرد ، موسسه ای پویا ، قدرتمند و دلسوز ، که صاحبان کسب و کار در کرج به راحتی بتوانند امور اداری و حقوقی خود را با خیالی آسوده به کارشناسان ما بسپارند .

این ایده ابتدا با مدیران یکی از موسسات حقوقی فعال در کرج مطرح گردید و بسیار مورد استقبال ایشان قرار گرفت و مذاکرات راه اندازی و تاسیس این مجموعه آغاز گردید ، و تصمیم گرفته شد که این موسسه با مشارکت بنده و ایشان آغاز به کار نماید .

 بدین صورت بود که شروع برنامه ریزی و اجرای کارهای اولیه برند سازی و تبلیغات آغاز گردید ، و کار به مرحله شروع رسیده بود که متاسفانه دوست عزیزم که در واقع قرار بود شریک ام باشد ، بنده را در اجرای این پروژه کسب و کار تنها گذاشتند .

از آنجایی که می دانستم شروع یک کسب و کار جدید همیشه چالش ها و اتفاقات غیر منتظرانه خاص خود را دارد ، از اجرای هدف ام عقب نشینی نکردم و در ابتدای سال 1393 با کمک آقای مهندس کامران سودمند موسسه مورد نظر را راه اندازی نمودیم .

آغازی بسیار قدرتمند و بسیار عالی ، اما به دلیل اینکه آقای سودمند تحصیلات مرتبط با برنامه های کاری مان را نداشت ، یک سری مشکلات خاص پیش می آمد ، تا بالاخره در اواخر سال 1393 تصمیم گرفتیم که از حضور افراد باتجربه تر در این حرفه ؛ استفاده کنیم .

در اسفند 1393 بود که آقای سالار قاسمی به همراه آقای محمد شهسواری به جمع ما پیوستند و سعی در بهتر نمودن شرایط رشد دیاکو نمودند .

 زحمات این دوستان در مدت همکاری شان را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد .

هنوز چند ماهی از شروع همکاری نگذشته بود که این دوستان جدید هم احساس کردند برای رشد و بالندگی هرچه بیشتر دیاکو و خود اعضای تیم بهتر است که کل سهام مجموعه به بنده فروخته شود .

بنده هم بر خلاف میل باطنی مجبور به پردخت سهم الشرکه همه شرکا شدم و بنده به عنوان مدیر عامل و رئیس هیت مدیره موسسه با مالکیت 100 درصدی این برند ، کار را ادامه دادم .

در این بین یک خلاء وجود داشت ، تخصص بنده در مدیریت ، کارآفرینی و امور تبلیغات بوده است و سالها تجربه من در این امور برای مدیریت این موسسه حقوقی کافی نبود . بنده به یک نفر خبره و کارشناس مسائل حقوقی که بتوانم با اعتماد کامل کلیه امور اجرایی و حقوقی موسسه را به ایشان بسپرم ، نیاز ضروری داشتم .

آقای سالار قاسمی ، بهترین انتخاب برای این سمت بود ، با مذاکراتی که با ایشان داشتیم ، بالاخره به توافق رسیدم که کلیه امور اجرایی موسسه را به ایشان بسپارم .

ایشان برترین دوستی بود که در این مسیر پا به پای بنده آمدند و همواره همراه بنده بودند ؛ امیدوارم که بتوانم زحمات شان را روزی جبران کنم .

البته نقش بقیه دوستان را هم نباید نادیده بگیرم ، زحمات آقای سودمند را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد ، یا آقای شهسواری که انصافا برای رشد این موسسه زحمات فراوانی کشیدند ، امیدوارم در موسسه حقوقی جدیدشان که با نام موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن ، که در منطقه آزادگان کرج راه اندازی کرده اند ، موفق و پیروز باشند .

بله این بود داستان شکل گیری ثبت دیاکو ، و امیدوارم که بتوانیم هر روز مراحل رشد و ترقی را طی نموده و بتوانیم خدمات ارزنده ای را به موکلین مان ارائه نماییم .

 

این داستان همچنان ادامه دارد .....

 

با آرزوی اوقاتی خوش برای شما

احمد جعفری

مدیر عامل موسسه حقوقی رهیار دیاکو تمدن

 

 

 

 

 

 

مشتریان ما

• شرکت تولیدی صنعتی دکامـوند ( خدمات :  ثبت تغییرات شرکت )

• شرکت توسعه ارتباطات سانیک ( خدمات : ثبت نام و نشان تجاری )

• شرکت پیـام فنـــاوران پیــشرو  ( خدمات : امور مالیاتی ، دفاتر مالی )

• شرکت پیشرو تراکتور نیرو ( خدمات : ثبت شرکت ، اخذ کد اقتصادی )

• شرکت تولیدی صنعتی رنگ سحـــر  ( خدمات : ثبت برند و لوگو )

• شرکت مارال چرم ( خدمات : ثبت شرکت سهامی خاص در کرج )

• شرکت شکلات قافلانکـوه ( خدمات : ثبت برند و لوگو )

• شرکت آرد سرو سپهر البرز ( خدمات : ثبت شرکت )

• تولید و بازرگانی اجاق باشی  ( خدمات : ثبت لوگو ، برندسازی )

• شرکت فایبر گلاس قرنی ( خدمات : ثبت اختراع ، طرح صنعتی )

• شرکت ماشین سازی پهلوانی ( خدمات : ثبت برند و لوگو )